f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Wszystko o karcie Makro – czy jest potrzebna do zakupów?

Kto chce być wyjątkowo traktowany? Mieć wstęp tam, gdzie inni klienci nie mogą wejść? Kupować hurtowo świetnej jakości produkty w niższej cenie? Mieć w swoim portfelu Złotą Kartę i dostęp do ekskluzywnego pokoju noclegowego oraz indywidualnego miejsca parkingowego? Te i o wiele więcej korzyści są dostępne na wyciągnięcie ręki, jeśli tylko jesteś przedsiębiorcą i klientem MAKRO! Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Kupowanie w dużych hurtowniach ma swoje korzyści. Takie placówki proponują znacznie niższe ceny niż lokalne dyskonty. Do tego oferują często zniżki na produkty kupowane w dużych ilościach. Jedną z wiodących hurtowni w Polsce jest MAKRO. Jej popularność wzrosła na początku XXI wieku, a sama firma stała się symbolem luksusu. Wynika to przede wszystkim z polityki MAKRO, która zastrzega, że nie każdy może wejść za drzwi hurtowni. Dowiedz się, jak stać się członkiem zadowolonej grupy klientów tej sieci.

Jak wyrobić kartę MAKRO?

Podstawowy warunek, jaki każdy przyszły klient hurtowni musi spełnić, to być przedsiębiorcą. Założyć kartę lojalnościową może tylko właściciel firmy lub działalności gospodarczej, przedstawiciel handlowy lub osoba reprezentująca jakąś jednostkę publiczną, np. szkołę lub przedszkole. Istnieją dwa sposoby rejestracji karty do MAKRO.

 1. Pierwszy sposób to droga tradycyjna. Jeśli jesteś w pobliżu hurtowni i chcesz skorzystać z jej asortymentu, odwiedź sklep i skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Tam osoba z obsługi przeprowadzi Cię przez cały proces rejestracji, a jedyne czego potrzebujesz to dowód osobisty. Jeśli prowadzisz działalność z koncesją na alkohol, będziesz musiał przedstawić dokument potwierdzający te uprawnienia.
 2. Drugim sposobem na zostanie klientem MAKRO jest rejestracja online. Wejdź na stronę hurtowni makro.pl, a następnie:
 • kliknij w zakładkę „zostań naszym klientem już dziś”,
 • w formularz wpisz: numer NIP firmy, dane kontaktowe, profil działalności firmy, swoje dane osobiste oraz halę, w której będziesz robić zakupy,
 • na tym etapie możesz dodać też innych posiadaczy karty – musisz tylko podać ich dane osobowe,
 • sprawdź w podsumowaniu, czy podane informacje są zgodne z prawdą. Jeżeli tak, potwierdź rejestrację!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi biznes z koncesją na alkohol, musisz dołączyć skan dokumentu do wniosku. Finalizacja rejestracji ma miejsce w biurze obsługi klienta w hali MAKRO. Tam też otrzymasz fizyczną kartę, która upoważnia Cię do wejścia na teren hurtowni. Co ważne karata MAKRO wydawana jest bezterminowo. Jej ważność skończyć może się w momencie np. likwidacji firmy czy zamknięcia działalności gospodarczej.

Zakupy w MAKRO bez karty – to możliwe?

Potrzebujesz dużej ilości produktów, bo organizujesz domowe przyjęcie? A może po prostu chcesz kupować artykuły w hurtowych ilościach? Chciałbyś skorzystać z oferty hurtowni jako indywidualny klient? Niestety, jeśli nie jesteś przedsiębiorcą i nie masz karty MAKRO nie będziesz mógł zrobić zakupów. Wynika to z polityki firmy.

Jednak jest pewien sposób na to, żeby obejść tę zasadę. Wystarczy, że znasz kogoś, kto prowadzi swoją działalność i jest zarejestrowanym klientem MAKRO. Przedsiębiorca, na którego została wydana MAKRO karta, może zrobić zakupy w towarzystwie jednej osoby. Wystarczy więc, że umówisz się ze znajomym na wspólne spędzenie czasu w hali MAKRO. Wtedy bez trudu będziesz mógł kupić wszystko, czego potrzebujesz.

Wejść do MAKRO bez karty nie możesz, ale jeśli pracujesz w prywatnej firmie, to wystarczy, że zwrócisz się z prośbą do jej właściciela o wydanie karty MAKRO na Twoje nazwisko. Hurtownia udostępnia nielimitowaną ilość kart na dane każdej zatrudnionej osoby. W takiej sytuacji Twój pracodawca musi zgłosić się do Biura Obsługi Klienta i tam podać informacje o Tobie. Następnie otrzyma kartę do MAKRO, z której będziesz mógł swobodnie korzystać.

MAKRO karta jednorazowa – o co chodzi?

Zapomniałeś swojej karty lub ją zgubiłeś, a chcesz zrobić zakupy w hurtowni?

Jednorazowa karta MAKRO została stworzona właśnie na potrzeby klientów, którzy zgubili swoją kartę lub zapomnieli jej zabrać z domu. W takim przypadku wystarczy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta i wyjaśnić okoliczności braku karty. W ciągu kilku minut obsługa wyda jednorazową kartę MAKRO, która upoważnia do zrobienia zakupów w hurtowni tylko w tym samym dniu.

Korzyści z bycia klientem MAKRO + Złota Karta

Jeśli zdecydujesz się zostać klientem MAKRO, czekają Cię świetne rabaty i wysokiej jakości produkty. Hurtownia posiada bardzo szeroki asortyment artykułów, które są niezbędne w biznesie gastronomicznym, papierniczym czy biurowym. Co więcej, potrzebne produkty znajdą tam przedsiębiorcy z różnych branż. Papier ksero, jednorazowe naczynia, sprzęt elektroniczny czy artykuły higieniczne przydatne są w każdej firmie. Dzięki zakupom w MAKRO będziesz mieć to wszystko w dużych ilościach i niskiej cenie.

Co więcej, na stałych klientów, którzy wydają w hurtowni rocznie kilkadziesiąt tysięcy złotych, czeka specjalna nagroda – Złota Karta MAKRO. Aby ją otrzymać, przedsiębiorcy z segmentu HoReCa muszą wydawać rocznie netto 75 tysięcy złotych, z SCO – 100 tysięcy złotych, a z Traders – 150 tysięcy złotych.

Dla „złotych klientów” przewidziano:

 • nocleg w prestiżowym hotelu,
 • zadaszone miejsce parkingowe,
 • pierwszeństwo przy kasie,
 • niskie ceny paliwa na stacjach paliw MAKRO,
 • jeszcze większe promocje i rabaty na cały asortyment.

Nie zwlekaj i zamów kartę MAKRO już dziś!

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register