f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Karta podarunkowa – uniwersalny pomysł na prezent

Potrafisz policzyć, ile razy zdarzyło ci się kupić/otrzymać nietrafiony prezent? Coś takiego spotkało każdego (a jeśli nie, to wkrótce się wydarzy, możesz być tego pewien) i raczej nikt nie chce tego powtarzać. Jak w takim razie uniknąć obustronnego rozczarowania? Najpewniejszy i sprawdzony sposób to karta podarunkowa, czyli coś, co każdemu się przyda i na pewno każdemu przypadnie do gustu.

Karta podarunkowa – prezent, który cieszy

Jeśli nie masz pomysłu na prezent lub pewności co do preferencji i zainteresowań obdarowywanej osoby, to karta podarunkowa na pewno sprawdzi się doskonale. To wygodne rozwiązanie stwarza naprawdę dużo możliwości. Obecnie tego typu karty mają w swojej ofercie zarówno ekskluzywne butiki, jak i sklepy sieciowe, internetowe, serwisy aukcyjne czy platformy streamingowe. Wybór jest więc bardzo dużo, a to znacząco ułatwi znalezienie odpowiedniej karty.

Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać kartę podarunkową.

1. Oszczędność czasu

Dzięki karcie podarunkowej unikniesz żmudnego przeglądania internetu czy sklepowych gazetek promocyjnych i katalogów w poszukiwaniu najlepszego upominku. Wystarczy wejść do wybranego sklepu i od ręki załatwić wszystko przy kasie. Decydując się na sklep/serwis aukcyjny prowadzący działalność wyłącznie w formie online, wszystko jest jeszcze prostsze. Kartę można zakupić kilkoma kliknięciami.

2. Trafisz w punkt

Zamiast silić się na wymuszony i banalny prezent w postaci dziesiątej książki i trzynastego kubka, który będzie w porządku, ale niekoniecznie zaskoczy, możesz postawić na nieco więcej oryginalności. Karta podarunkowa to prezent jednocześnie prosty i ciekawy, który stwarza dużo opcji. Obdarowana osoba może wykorzystać ją w sposób, który sama zaplanuje i wybrać dokładnie to, co się jej podoba. Dzięki temu masz pewność, że prezent od ciebie, będzie strzałem w środek tarczy.

3. Nie kupisz tego samego, co inni

Nikt nie lubi dostawać kilku identycznych prezentów, to oczywiste. Karta podarunkowa niemal całkowicie to uniemożliwia. Bo przecież nawet jeśli ktoś otrzyma dwie lub więcej kart, to prezenty w gruncie rzeczy się nie zdublują. Uśmiech na twarzy obdarowanej osoby na pewno nie będzie wymuszony.

4. Unikniesz niezręcznych sytuacji

Jak wiadomo, nie jest trudno przestrzelić z prezentami. Od tych trafionych i wymarzonych znacznie częściej zdarzają się nieudane, a nawet obciachowe, które wywołują niezręczne sytuacje. Karta podarunkowa to rozwiązanie, które pozwoli ich uniknąć.

5. Lepsza niż gotówka

Pamiętaj – pieniądze nie są dobrym pomysłem na prezent. Gotówka oznacza pójście na łatwiznę, brak zainteresowania i obojętność. Karta podarunkowa może nie różni się bardzo od gotówki, ale wyraźnie pokazuje, że obdarowujący przynajmniej w małym stopniu się postarał i zaangażował w szukanie prezentu. Mając do wyboru wywarcie dobrego lub złego wrażenia, to pierwsze jest zdecydowanie bardziej pożądane, prawda?

Karta podarunkowa – ile kosztuje?

Sprawa jest prosta – dokładnie tyle, ile chcesz, by wynosiła jej wartość. Innymi słowy, jeśli płacisz za kartę 50 zł, to tyle samo jest do wydania. Trzeba jednak pamiętać, że karta może pokryć część zakupów (jeśli przekroczy się jej wartość, to różnicę można dopłacić), ale niemal nie zdarza się, by w przypadku zakupów na mniejszą kwotę, sklep wydał resztę. Zakupy z użyciem karty podarunkowej warto więc planować tak, by wykorzystać całą kwotę, ewentualnie przekroczyć ją o sumę, którą jest się w stanie dopłacić.

Przeważnie sklepy oferują karty w kilku wariantach, a ich cena zaczyna się od 50 zł. Bardzo często możliwa jest opcja zasilenia karty podarunkowej dowolną kwotą wskazaną przez kupującego. Oba warianty pozwalają dokonać racjonalnego zakupu, który nie będzie przesadnym obciążeniem dla budżetu.

Na koniec najważniejsze. Jeśli obawiasz się, że karta podarunkowa będzie mało atrakcyjnym i niezbyt eleganckim prezentem to… natychmiast porzuć podobne myśli. Obecnie sklepy i dostawcy usług dbają o to, aby ich karty prezentowały się w odpowiedni sposób. Coraz częściej są więc personalizowane i dostępne w gustownych kopertach lub opakowaniach. Dlatego bez obaw – taki prezent na pewno się spodoba.

Napisz komentarz

You don't have permission to register