f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Karta Moja Biedronka – jak ją zarejestrować i jakie niesie korzyści?

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, ile miesięcznie wydajesz na zakupy spożywcze? 1000? 2000 złotych? Według badań GUS, Polacy przeznaczają ok. 25% swoich przychodów na żywność! Aby obniżyć rachunek za jedzenie, można kupować w dyskontach i marketach, gdzie produkty są tańsze niż w lokalnych sklepikach. Warto również skorzystać z programów lojalnościowych takich jak np. karta Moja Biedronka.

Wszyscy eksperci finansowi przekonują: planuj zakupy, a zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych miesięcznie. Czy mają rację? Oczywiście, że tak! Na to, ile wydasz na żywność, masz wpływ tylko Ty. Nie musisz kupować produktów gorszej jakości. Wystarczy tylko, że zmienisz nawyki i będziesz wybierać sklepy, w których dane rzeczy są po prostu tańsze. Ale to nie wszystko. Aby zaoszczędzić pieniądze, lepiej jest wybierać sklepy, które przygotowały specjalne rabaty dla stałych klientów, w tym m.in. te należące do sieci Biedronka. Już pierwsza akcja promocyjna sklepów, ta ze Świeżakami, przerosła ich oczekiwania! Jednak to nie była jednorazowa kampania dyskontu. Od tamtej pory dzięki programowi Moja Biedronka realnie zapłacisz mniej za swoje zakupy.

Co daje karta Biedronki?

Z korzystaniem z karty Moja Biedronka wiąże się szereg korzyści. Dyskont doskonale zna potrzeby klientów, dlatego przygotował świetne warunki współpracy. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona użytkowników karty Moja Biedronka możesz liczyć na:

 • promocje typu 2+1,
 • specjalne oferty przeznaczone tylko dla stałych klientów,
 • niższe ceny popularnych produktów,
 • dodatkowe prezenty, jak np. pluszaki czy książki dla dzieci, za zakupy.

Co jeszcze? Konkursy! Dyskont regularnie organizuje losowania między stałymi klientami sklepu i rozdaje wartościowe nagrody! Dodatkowo Biedronka regularnie wysyła swoim klientom wiadomości SMS z aktualnymi ofertami promocyjnymi i atrakcyjnymi zniżkami. Dzięki temu możesz robić zakupy wtedy, kiedy Ci się to najbardziej opłaca.

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Chcesz skorzystać z oferty karty Moja Biedronka? Rejestracja w programie jest bardzo prosta! Wystarczy, że podążysz dokładnie za tymi wskazówkami:

 1. Odwiedź najbliższą Biedronkę i poproś o wydanie  karty Moja Biedronka – otrzymasz 1 dużą kartę oraz 2 mniejsze, które można przypiąć np. do kluczy.
 2. Zarejestruj kartę przez Internet na stronie moja.biedronka.pl lub telefon.
 3. Po rejestracji możesz robić zakupy i cieszyć się niższymi rachunkami!

Pamiętaj, że aby założyć kartę, musisz mieć ukończone 18 lat. To najważniejszy warunek jaki musisz spełnić by przyłączenia się do tego programu lojalnościowego.

Rejestracja karty Biedronka przez Internet

Masz dostęp do Internetu? Świetnie! Zatem możesz zarejestrować kartę Moja Biedronka według poniższych instrukcji:

 1. Wejdź na stronę moja.biedronka.pl.
 2. Miej w pobliżu kartę otrzymaną w sklepie.
 3. Wpisz w formularz numer karty oraz kod PIN, które znajdziesz na jej odwrocie.
 4. Podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
 5. Wymyśl hasło do Twojego konta.
 6. Zaakceptuj regulaminy i kliknij przycisk” Zarejestruj się”.

Po tym na ekranie wyświetli się komunikat o prawidłowej rejestracji karty Moja Biedronka. Brawo!

Rejestracja karty Biedronka przez telefon

Istnieje możliwość zarejestrowania karty Biedronki przez telefon. Do tego będą potrzebne będą takie same informacje jak w przypadku rejestracji online. Jak to zrobić?

 1. Zadzwoń pod numer (0-22) 20-53-400.
 2. Podaj numer i PIN umieszczone na karcie Moja Biedronka oraz swoje dane osobowe.

Konsultant wprowadzi wszystkie informacje do formularza i aktywuje kartę Moja Biedronka.

Gdzie znajdę numer karty Biedronka?

Otrzymałeś w sklepie 3 egzemplarze karty – jeden w standardowym rozmiarze oraz dwa w mniejszym. Chcesz aktywować kartę Moja Biedronka? Do tego potrzebny Ci będzie jej numer, który znajdziesz na jej rewersie.

Numer karty Moja Biedronka składa się z kilkunastu cyfr i znajduje pod kodem kreskowym. PIN – potrzebny do rejestracji – znajdziesz obok numeru karty, w małym okienku. Kod PIN składa się z czterech cyfr.

Pamiętaj, żeby podczas rejestracji karty podać prawidłowy numer. W innym przypadku Twój wniosek o jej aktywację może zostać odrzucony.

Zgubiłem kartę Moja Biedronka – co teraz?

Przyzwyczaiłeś się do niskich cen w sklepie, jednak straciłeś swoją kartę Moja Biedronka? Zastanawiasz się, jak wyrobić nową lub jej duplikat? Nie martw się, jest na to sposób!

Zamiast skanować kartę podczas każdych zakupów, możesz podać swój numer telefonu. Kasjerka wprowadzi te dane do komputera, a system szybko odnajdzie Cię wśród zarejestrowanych klientów. Niestety, nie ma możliwości wyrobienia drugiej karty do tego samego numeru. Jedyną możliwością jest założenie nowego konta na inny numer, np. małżonka.

Karta Dużej Rodziny a zniżki Moja Biedronka

Masz dużą rodzinę? Zastanawiasz się, czy możesz połączyć zniżki z udziału w programie lojalnościowym Moja Biedronka z oferowanymi oferowanymi przez Kartę Dużej Rodziny?

Niestety, w dyskontach Biedronki Karta Dużej Rodziny nie jest brana pod uwagę. Jedyna szansa, aby obniżyć rachunek za zakupy, to korzystanie z karty Moja Biedronka i łapanie promocji, które obejmują setki produktów. Karta Moja Biedronka nie łączy się także z Kartą Seniora.

Korzystanie z programu lojalnościowego Biedronki niesie za sobą szereg korzyści. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na zakup dodatkowych produktów lub na spełnianie marzeń! Jeśli na każdych zakupach zaoszczędzisz kilka złotych, to pod koniec roku może okazać się, że dysponujesz dużą ilością gotówki. Nie warto przepłacać – zarejestruj się już dziś.

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register