f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Wyjątkowa oferta na klocki Lego w Biedronce + KONKURS

Przygotowania do świąt powoli się rozkręcają, a to oznacza, że nadszedł czas na wybór gwiazdkowych prezentów. Szukając upominku dla dzieci, najlepiej zacząć od gazetki promocyjnej Biedronki „Kraina zabawek”, która jest pełna ciekawych i bardzo opłacalnych ofert. Jedna z nich obejmuje klocki Lego różnego rodzaju, a dodatkową atrakcją jest loteria Lego Masters, organizowana we współpracy z Biedronką, w której do wygrania są zestawy klocków.

Klocki Lego w gazetce promocyjnej Biedronki

Klocki Lego od wielu lat cieszą się niegasnącą popularnością i bez wątpienia zaliczają się do najbardziej pożądanych prezentów. Są nie tylko źródłem wspaniałej zabawy, ale także doskonale wspierają rozwój dzieci w każdym wieku, a nawet mają wartość edukacyjną, o czym niedawno mogliście u nas przeczytać. Co więcej, duża różnorodność Lego sprawia, że duńskie klocki doskonale nadają się dla dzieci w każdym wieku, a i dorośli z pewnością spędzą mile czas, głowiąc się nad kolejnymi konstrukcjami.

W „Krainie zabawek”, świątecznej gazetce promocyjnej Biedronki, doskonale widać wspomnianą różnorodność katalogu Lego. W sklepach popularnej sieci można kupić zestawy:

  • Lego Duplo przeznaczone dla najmłodszych dzieci (cena: 29,99 zł lub 59,90 zł), 
  • Lego City, Friends, Creators, Technic (cena: 29,99 zł do 169 zł),
  • zestawy tematyczne: Harry Potter, Marvel: Infinity Saga, Minecraft, Disney: Kraina Lodu, Minionki (cena: od 59,90 zł do 169 zł).

Loteria Lego Masters w Biedronce

Warto także podkreślić, że kupując klocki Lego w Biedronce, można wziąć udział w loterii Lego Masters, w której codziennie do wygrania są cztery zestawy klocków:

  • Ferrari 488 GTE (Lego Technic),
  • Dom rodzinny Andrei (Lego Friends),
  • Policyjna łódź patrolowa (Lego City),
  • Bukiet kwiatów (Lego Creator).

Aby wziąć udział w loterii, należy kupić dowolny zestaw Lego i zachować dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełnić formularz na stronie legomastersloteria.pl. Każdy uczestnik bezpośrednio po zarejestrowaniu dowie się, czy wygrał nagrodę. Loteria, która promuje program telewizyjny pt. „Lego Masters” emitowany na antenie stacji TVN w piątki o godz. 20:00, potrwa do 24 grudnia. 

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register