f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Wspieraj „Pajacyka” razem z Biedronką i Gangiem Fajniaków

„Pajacyk” to program, który znają niemal wszyscy. To właśnie za jego sprawą tysiące dzieci w całym kraju mogą każdego dnia zjeść ciepły, pełnowartościowy posiłek. Teraz „Pajacyk” będzie mógł dotrzeć do jeszcze większej liczby potrzebujących, a wszystko za sprawą wsparcia, które Polska Akacja Humanitarna, organizator programu, otrzymała od Biedronki i jej klientów.

Jak Biedronka pomaga "Pajacykowi"?

Akcja organizowana przez Biedronkę jest prosta w swoim założeniu. W sklepach sieci pojawiła się najnowsza książka z bohaterami Gangu Fajniaków pt. „Zimowa przygoda”. Klienci Biedronki mogą kupić ją w cenie 9,99 zł, a cały zebrany dochód zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej i programowi „Pajacyk”. Darczyńcą może zostać dosłownie każdy.

Oczywiście „Zimowa przygoda” to pozycja przygotowana z wielką starannością, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Za tekst odpowiada Marcin Przewoźnik, z kolei ilustracje to dzieło Małgorzaty Detner. Książka bez wątpienia będzie istotnym uzupełnieniem kolekcji Gangu Fajniaków.

Ważne wsparcie dla "Pajacyka"

Program „Pajacyk” działa od 1998 roku, w tym czasie Polska Akcja Humanitarna na posiłki dla 72 tys. dzieci przeznaczyła aż 27 mln zł. Ogromna kwota zaspokaja jednak tylko część potrzeb. Z raportów i analiz wynika bowiem, że problem niedożywienia dotyczy około 300 tys. dzieci w całym kraju. Szanse na to, że dzięki Biedronce i Gangowi Fajniaków działalność „Pajacyka” przyniesie jeszcze lepsze efekty, są naprawdę duże.

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register