f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Wielki debiut coraz bliżej. Drogerie dm wchodzą do Polski!

Zapowiadane od miesięcy wejście drogerii dm na rynek polski już niedługo stanie się faktem. Sieć kilka tygodni temu uruchomiła stronę internetową dm.pl, na której zapowiada otwarcie w naszym kraju sklepu online oraz pierwszych placówek stacjonarnych. Konkretnych dat na razie nie znamy, ale prawdopodobnie nie będziemy musieli długo czekać.

Drogerie dm w Polsce - gigant wchodzi do gry

Pierwsze poważne zapowiedzi debiutu sieci dm na rynku polskim padły w kwietniu ubiegłego roku. Od tego czasu brakowało kolejnych informacji, ale jak widać była to twórcza cisza. Sieć na początek ma uruchomić sklep internetowy, a następnie przejść do otwierania tradycyjnych placówek. Pierwsze z nich będą zlokalizowane na Dolnym Śląsku – we Wrocławiu, Lubaniu, Lesznie i Jeleniej Górze.

Dalsza ekspansja to zapewne wyłącznie kwestia czasu. Sieć od lat buduje swoją pozycję w krajach Europy środkowo-wschodniej, a Polska na tej mapie jest ważnym punktem. O klienta dm będzie konkurować między innymi z szalenie popularnym nad Wisłą Rossmannem, z którym od lat walczy o rynek europejski. Aktualnie to właśnie dm jest największą drogerią w Europie – w 13 krajach starego kontynentu ma prawie 4 tysiące sklepów.

Dm - miejsce, gdzie liczy się człowiek

Hasło przewodnie dm to „Tu liczy się człowiek. Tu kupuję”. Sieć w tych słowach pokazuje, jak dużą wagę przywiązuje do klientów oraz zapewnienia im poczucia komfortu zarówno podczas zakupów w sklepie online, jak i w sklepach stacjonarnych. Klienci dm mają do dyspozycji produkty i usługi z następujących kategorii: 

  • makijaż, 
  • pielęgnacja i perfumy,
  • pielęgnacja włosów,
  • niemowlę i dziecko, 
  • zdrowie,
  • gospodarstwo domowe,
  • zwierzęta,
  • odżywianie,
  • pielęgnacja mężczyzn,
  • usługa wywoływania zdjęć.

Dm bardzo dużą wagę przywiązuje do promocji marek własnych, które wyróżnia wysoka jakość. Jednocześnie sieć zapewnia, że zarówno produkty marek własnych, jak i te od najbardziej znanych producentów, oferuje w niezmiennie korzystnych cenach, dzięki czemu zakupy w jej sklepach nie wymagają pogoni za ofertami. W dm po prostu zawsze ma być korzystnie. 

Więcej informacji na temat debiutu sieci na rynku polskim oraz jej marek własnych można znaleźć na stronie dm.pl.

Napisz komentarz

You don't have permission to register