f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Wielka nowość w ofercie Lidla – zeszyty od Fraza i Ekipy!

Po szalonym sukcesie lodów Ekipy, sieć Lidl zdecydowała się dołożyć do swojej oferty kolejny produkt prosto od Friza i jego zespołu. Z najnowszej gazetki promocyjnej Lidla dowiadujemy się, że już w najbliższą sobotę (tj. 4 września) we wszystkich sklepach sieci pojawią się zeszyty w formacie A5, które są efektem współpracy Ekipy z firmą Herlitz.

Zeszyty Ekipy wchodzą do Lidla

Nowość w ofercie Lidla to prawdziwa gratka zarówno dla fanów Ekipy, jak i tych, którzy nie skompletowali jeszcze swojego zestawu szkolnego. Z zeszytami zaprojektowanymi przez Friza i resztę paczki bez wątpienia uda się uniknąć typowej, szkolnej nudy. Unikatowe wzornictwo sprawi, że ich posiadacze będą wyróżniać się w klasowych ławkach i na szkolnych korytarzach!

Ile kosztuje zeszyt Ekipy w Lidlu?

Zgodnie z informacjami zawartymi w gazetce promocyjnej Lida, cena jednego zeszytu to 3,99 zł. W ofercie sieci zeszyty będą dostępne w aż 12 wzorach, zarówno w wariantach w kratkę, jak i w linie. Każda pozycja charakteryzuje się wysoką gramaturą (70 g), okładką wewnętrzną z nadrukiem i etykietą do wpisania danych oraz okładką zewnętrzną pokrytą przyjemną w dotyku folią softtouch. Zeszyty Ekipy w Lidlu można kupować aż do wyczerpania zapasów.

Napisz komentarz

You don't have permission to register