f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

TOP5 promocji na Black Friday w PlayStation Store

Black Friday w PlayStation Store

Promocyjny szał dotarł do PlayStation Store. Czarny Piątek w oficjalnym sklepie firmy Sony przebiega pod znakiem gigantycznych rabatów, które ucieszą wszystkich miłośników gier i wirtualnej rozrywki. Które pozycje warto dodać do swojej kolekcji? Sprawdźcie nasze TOP 5!

1. FIFA 21: Edycja Beckhama

FIFA 21: Edycja Beckhama

Po ośmioletniej przerwie „Becks” wraca do serii FIFA! Była gwiazda Manchesteru United i Realu Madryt już na wejściu dostaje swoją własną edycję najpopularniejszej gry EA i – co oczywiste – trafia na wirtualną okładkę. Jeśli w młodości oglądaliście mecze Beckhama, ta wersja będzie dla was idealna. Jeśli nie… no cóż, teraz macie kapitalną okazję, żeby poznać „Becksa”. Co więcej, edycja Bekchama zawiera rozszerzenie do PS5, co pozwoli grać nawet po przesiadce na najnowszą konsolę Sony.

Cena: 169,95 zł (pierwotnie: 299,90 zł)

2. Red Dead Redemption 2: Special Edition

Red Dead Redemption 2: Special Edition

Druga osłona Red Dead Redemption miała swoją premierę dwa lata temu, ale mimo upływu czasu wciąż plasuje się w czołówkach wielu rankingów. Świat kowbojów i łowców nagród wciąga już od pierwszego napadu na pociąg, a rozbudowana fabuła sprawia, że nawet zimowe wieczory przestają się dłużyć. Swoje robi też kapitalna grafika i klimat Dzikiego Zachodu. Nie pozostaje więc nic innego, jak wybrać się do PS Store, a następnie złapać za rewolwer.

Cena: 122,15 zł (pierwotnie: 349 zł)

3. STAR WARS Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi

Wcielając się w postać Cala Kestisa, można dołożyć swoją cegiełkę do odbudowy zakonu Jedi zniszczonego przez imperatora Palpatine’a. Akcja Upadłego zakonu dzieję się tuż po wydarzeniach z trzeciej części sagi, Zemsty Shitów, więc zadanie na pewno nie będzie proste. I dobrze, bo dzięki temu rozrywka stanie się jeszcze ciekawsza.

Cena: 124,27 zł (pierwotnie: 289 zł)

4. Marvel’s Avengers: Edycja Deluxe

Marvel's Avengers

Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk, Thor i reszta otwierają nową siedzibę Avengers w San Francisco, a w trakcie ceremonii ktoś niszczy pół miasta. Przypadek? Otóż wcale nie. Oskarżeni zostają oczywiście superbohaterowie, którzy muszą jeszcze raz zjednoczyć siły, żeby złapać sprawców. A ci są równie silni i dużo bardziej bezwzględni. Dużym plusem gry jest wygląd postaci wzorowany na komisowych oryginałach.

Cena: 174,50 zł (pierwotnie 349 zł)

5. Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Numer jeden na naszej liście to prawdziwy hit wyprzedaży w PS Store, no ale czym byłbym Czarny Piątek bez promocji na grę o hakerach? Co ciekawe, w już trzeciej grze z serii Watch Dogs głównym zadaniem jest oczyszczenie… dobrego imienia wspomnianych hakerów, którzy zostali wrobieni w zamach bombowy. Dodajmy do tego klimat postbrexitowego Londynu oraz problem rządowej inwigilacji i kryptowalut, które wypierają tradycyjne pieniądze, a zaczniemy się zastanawiać, czy to aby na pewno tylko gra. Najlepiej samemu się przekonać.

Cena: 187,85 zł (pierwotnie: 289 zł)

Wyprzedaż w PlaySation Store trwa do 1 grudnia.

Napisz komentarz

You don't have permission to register