f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Tanie lato i loteria z nagrodami w Kauflandzie

„Tanie Lato na Bogato” – tak nazywa się wielka wakacyjna promocja sieci Kaufland, którą objęto produkty najbardziej kojarzące się z wakacjami. Akcja wspierana jest kampanią medialną i jest ściśle połączona z loterią „Lato Pełne Nagród” zaplanowaną na drugi tydzień lipca. 

Kaufland tnie ceny na wakacje

Promocja niemieckiej siedzi skierowana jest zarówno do osób, które udały się na wakacyjny wyjazd, jak i do tych, które lato będą spędzać w domu, na działce czy w ogrodzie. Głównym celem akcji „Tanie Lato na Bogato” jest zapewnienie klientom szerokiego dostępu do produktów kojarzących się ze słonecznym wypoczynkiem. Tym samym w obniżonych cenach Kaufland oferuje przede wszystkim najpopularniejsze typowo letnie produkty. Dzięki temu, bez względu na formę i miejsce wybrane na spędzenie wolnego czasu, każdy klient sieci w okresie pandemii otrzyma namiastkę wakacji. 

Akcja prowadzona w sklepach Kaufland obejmuje kilka grup produktowych. Znajdziemy wśród nich m.in. żywność, regionalne przysmaki, napoje oraz kosmetyki i akcesoria niezbędne podczas wypoczynku nad wodą czy na polu namiotowym. Ze szczegółową i na bieżąco aktualizowaną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej sieci. 

Dodatkową atrakcją akcji „Tanie Lato na Bogato” jest zaangażowanie Beaty Śmiechowskiej, zwyciężczyni drugiej edycji programu MasterChef, która dzieli się z klientami Kauflandu ciekawymi i nowatorskimi przepisami z wykorzystaniem produktów objętych promocją. Kulinarne propozycje można znaleźć w gazetkach promocyjnych oraz profilach sieci na Facebooku i Instagramie.

Nagrody na lato w Kauflandzie

Kaufland akcję „Tanie Lato na Bogato” rozpoczął 25 czerwca. Od początku lipca promują ją także poprzez kampanię w mediach. Elementem uzupełniającym będzie loteria „Lato Pełne Nagród”, która ruszy już 9 lipca. W jej ramach klienci korzystający z programu PAYBACK mogą wygrać atrakcyjne nagrody:

  • 3 samochody BMW serii 3 z zapasem paliwa na wakacyjne podróże,
  • karty podarunkowe do Kauflandu lub na stacje paliw BP oraz punkty PAYBACK.

Wystarczy tylko robić zakupy z kartą PAYBACK, przy kasie odebrać od kasjera swój los i… liczyć na łut szczęścia. Loteria potrwa do 29 lipca. 

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register