f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

„Świąteczne odliczanie” w Lidlu – przygotuj tanie święta!

Święta nieodzownie wiążą się ze sporymi wydatkami, ale w tym roku dzięki Lidlowi możemy je znacząco ograniczyć. W sklepach sieci trwa akcja „Świąteczne odliczanie”, dzięki której klienci przez prawie cały miesiąc mogą korzystać z atrakcyjnych promocji i dzięki temu przygotować tanie święta.

“Świąteczne odliczanie”, czyli promocyjny kalendarz Lidla

Aby dołączyć do „Świątecznego odliczania” potrzebna jest aplikacja mobilna Lidl Plus. To właśnie tam, aż do 24 grudnia, pojawiają się specjalne kupony rabatowe, które po aktywowaniu pozwolą cieszyć się z pokaźnych oszczędności. Każdy kupon jest ważny tylko jeden dzień, a rabaty każdorazowo naliczają się przy kasie, podczas płacenia za zakupy, po wcześniejszym zeskanowaniu aplikacji.

Pobierz aplikację Lidl Plus i rozpocznij świąteczne odliczanie!

Oczywiście połączenie akcji “Świąteczne odliczanie” z aplikacją mobilną oznacza, iż ze świątecznych zniżek mogą skorzystać wyłącznie jej użytkownicy. Do pobrania narzędzia i założenia konta sieć zachęca poprzez duże, kartonowe kalendarze ustawione w sklepach, w których codziennie odsłaniane są okienka z promocjami – w ten sposób każdy klient może zapoznać się z ofertą.

Aplikację Lidl Plus można pobrać za darmo z AppStore i Google Play. Z kolei więcej informacji na temat akcji „Świąteczne odliczanie” można znaleźć na stronie lidl.pl i w aktualnych gazetkach promocyjnych Lidla.

Napisz komentarz

You don't have permission to register