f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Promocje i rabaty na Black Week w Lidlu

Koniec w listopada w Lidlu przebiega pod znakiem wielkich promocji i rabatów z okazji Black Friday. Jedna z największych sieci handlowych w Polsce właśnie wystartowała z akcją Black Week, która obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym dostępnym pod adresem lidl.pl.

Black Week w Lidlu - taniej nawet o 80%

Ile można zaoszczędzić za sprawą nowej wyprzedaży? Przeglądając gazetkę promocyjną Lidla (spożywczą i katalog non-food), dowiadujemy się, że rabaty sięgają nawet 80%. Co więcej, przygotowane promocje mają różnorodny charakter, dzięki czemu podczas zakupów możemy zyskiwać na wiele sposobów. Przykładowo  – w poniedziałek i wtorek (22-23 listopada) w Lidlu przy zakupie dwóch produktów Esmara lub Livergy, za tańszy zapłacimy 50% mniej. Identycznie wygląda promocja obejmująca artykuły marek Ernesto i SilverCrest, która obowiązuje w środę i czwartek (24-25 listopada).

Sprawdź ofertę na Black Week w gazetce Lidla

Wspomniane już gazetki promocyjne Lidla to najlepsze źródło informacji o ofercie przygotowanej przez sieć na Black Week. Znajdziemy w nich wszystkie niezbędne szczegóły (np. kiedy startuje dana promocja, w jakich dniach będzie dostępne itd.), a przede wszystkim przecenione produkty, co pozwoli odpowiednio przygotować się do zakupów. W przypadku Black Week w Lidlu nie można lekceważyć przygotowań, bo niektóre promocje obowiązują w sklepach stacjonarnych sieci, a inne wyłącznie w sklepie online. Warto zatem zrobić odpowiedni rekonesans i ustalić, po które produkty wybierzecie się osobiście, a które spróbujecie upolować w Internecie.

Jakie ciekawe pozycje można znaleźć w promocyjnej ofercie Lidla? Na uwagę na pewno zasługują produkty renomowanej marki Philips: 

 • trymer – 80 zł (20 zł taniej),
 • elektryczna golarka do tkanin – 35 zł (10 zł taniej),
 • maszynka do strzyżenia – 55 zł (15 zł taniej),
 • suszarka do włosów – 70 zł (20 zł taniej),
 • trymer do nosa i uszu – 40 zł (taniej o 15 zł),
 • odtwarzacz DVD – 129 zł (taniej o 60 zł),

Black Week w Lidlu to jednak nie tylko topowi producenci (oprócz pozycji z katalogu Philipsa na wyprzedaży można kupić na przykład maszynę do szycia Singer za 349 zł, czyli taniej o 80 zł), ale także atrakcyjne rabaty na produkty z marek własnych sieci. W gazetce promocyjnej Lidla znajdziemy między innymi narzędzia Parkside (szlifierka taśmowa – 119 zł, wkrętarka akumulatorowa – 39 zł, wiertkowkrętarka 2-biegowa – 69 zł), pościele i materace Livarno, ręczniki Miomare i akcesoria rowerowe Crivit.

Rabaty na produkty spożywcze

Marki własne są także podstawą wyprzedażowej oferty spożywczej Lidla, w której możemy trafić na orzechy Alesto (wszystkie rodzaje w wariancie 2+1 gratis) czy soki Solevita (różne rodzaje w wariancie 3 w cenie 2). Dodatkowo użytkownicy aplikacji mobilnej Lidl Plus specjalne rabaty mogą otrzymać w formie kuponów. Już od czwartku z kuponem z aplikacji w ofercie 1+1 gratis kupicie wszystkie produktu marki Vemondo, DanoneTymbark i Colgate oraz lody Gelatelli. W super ofercie znajdą się także czekolady Milka MMMAX, będzie można je kupić w cenie 6,99 zł za tabliczkę przy zakupie 3 sztuk.

Black Week online

Większość produktów oferowanych podczas wyprzedaży w sklepach stacjonarnych znajdziemy także w sklepie online na lidl.pl. Warto pamiętać, że w sklepie internetowym obowiązują trochę inne zasady podczas wyprzedaży niż stacjonarnie. Oferta również dostępna jest przed cały tydzień, ale w poszczególne dni tylko wybrane kategorie produktów objęte są specjalnymi rabatami.

 • PONIEDZIAŁEK: Warsztat -20%
 • WTOREK: Kuchnia -20%
 • ŚRODA: Moda do -50%
 • CZWARTEK: Dom -20%
 • PIĄTEK: Zabawki -30%
 • SOBOTA: Sypialnia do -30%
 • NIEDZIELA: zniżki do -80%

Black Week w Lidlu potrwa do 28 listopada lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. 

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register