f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Pepco inspiruje i rozdaje bony o wartości 50 zł

Lato to idealny czas na zmiany. Ochoczo zachęca do tego chociażby sieć sklepów Pepco, która namawia swoich klientów do odświeżenia wystroju domu, własnego wizerunku czy garderoby. A dodatkowo rozdaje za to vouchery o wartości 50 zł. 

Bon do Pepco za Inspirację Tygodnia

Najnowsza akcja sieci jest ściśle związana z portalem inspiracje.pepco.pl i jego filozofią, która polega na udostępnianiu zdjęć nadesłanych przez klientów. Portal cechuje charakterystyczna dla sklepów Pepco różnorodność. Wystrój mieszkania, wyszukane damskie i dziecięce stylizacje czy pomysły na dekoracje domowe – to tylko niektóre inspiracyjne kategorie, które cieszą się coraz większym powodzeniem. 

Stawiając na rozwój portalu oraz chcąc docenić własnych klientów, sieć zdecydowała się zapoczątkować akcję Inspiracje Tygodnia. Najlepsze, najbardziej pobudzające wyobraźnię zdjęcia stylizacji i dekoracji, które można stworzyć relatywnie małym kosztem, korzystając z oferty sieci, są nagradzane bonem na zakupy w Pepco o wartości 50 zł. 

Jak zdobyć voucher do Pepco?

Aby wziąć udział w akcji, należy umieścić swoją inspirację na portalu inspiracje.pepco.pl poprzez zamieszczony tam formularz, w aplikacji mobilnej Pepco lub własne konto w serwisie Instagram lub YouTube i opatrzyć hashtagiem #inspiracjepepco. Po zaakceptowaniu materiału przez moderatora (do 24 godzin od zamieszczenia) przesłany materiał znajdzie się w galerii głównej z szansą na tytuł Inspiracji Tygodnia i 50 zł nagrody.

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register