f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Paczka powitalna Dada ponownie w Biedronce

Sukces pierwszej edycji kampanii „Paczka powitalna Dada” skłonił Biedronkę do powtórki. Tysiące specjalnych paczek powitalnych czeka już na świeżo upieczonych rodziców i ich dzieci.

60 tysięcy paczek od Biedronki

Premierowa odsłona akcji, w której za darmo można otrzymać paczkę z przyborami niezbędnymi dla noworodka, odbyła się w zeszłym roku. Zgodnie z informacjami podawanymi przez Biedronkę powitalny prezent dotarł do ponad 60 tysięcy dzieci w całym kraju.

W nowym roku sieć kolejny raz chce przywitać dzieci w szczególny sposób, wysyłając za pośrednictwem Poczty Polskiej „Paczkę powitalną Dada”. W jej skład wchodzą następujące pozycje:

  • pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2),
  • nawilżane chusteczki Dada Extra Care Sensitive,
  • papierowe patyczki dla niemowląt Dada.

Zarejestruj się i odbierz paczkę powitalną Dada

Najważniejsze pytanie brzmi: co zrobić, aby otrzymać paczkę powitalną Dada? To proste, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej dadaclub.pl, podając podstawowe dane oraz imię, płeć i datę urodzenia dziecka. Dodatkowo, dołączając do Dada Clubu, rodzice mogą liczyć na liczne zniżki i niespodzianki, które przygotowała dla nich Biedronka. Druga edycja kampanii potrwa do końca bieżącego roku lub do wyczerpania przygotowanej puli paczek.

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register