f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Paczka powitalna Dada już czeka na dzieci i rodziców!

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem lub zostaniesz nim niedługo? W takim razie koniecznie zgłoś się do akcji „Paczka powitalna Dada”, która właśnie, już po raz trzeci, wystartowała w Biedronce. Wyjątkowy prezent w postaci wyprawki dla niemowlaka już niedługo może trafić właśnie do ciebie!

Pieluszki i nie tylko w Paczce powitalnej Dada

III edycja akcji „Paczka powitalna Dada” już standardowo jest skierowana do rodziców oraz ich pociech urodzonych w 2022 r. W tegorocznych paczkach, które zostaną dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej, znajdą się następujące produkty, należącej do Biedronki, marki Dada: 

  • pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2), 
  • chusteczki nawilżane Dada Extra Care Ultra Sensitive
  • patyczki higieniczne dla dzieci i niemowląt Dada,
  • specjalne wydanie magazynu „Dada i rodzina”.

Dołącz do Dada Clubu i odbierz swoją paczkę powitalną!

Aby otrzymać swoją paczkę powitalną, należy zarejestrować się do Dada Clubu, a następnie wypełnić specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej dadaclub.pl. Rejestrację można przeprowadzić na trzy sposoby: 

  • zakładając konto na wskazanej stronie internetowej, 
  • logując się za pomocą konta Google,
  • logując się za pomocą konta na Facebooku.

Warto również dodać, że na członków Dada Clubu czekają nie tylko paczki powitalne, ale także ciekawe inspiracje i przydatne porady zamieszczone na stronie dadaclub.pl

Akcja „Paczka powitalna Dada potrwa” do końca roku lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Dotychczas prezenty przygotowane przez Biedronkę trafiły do ponad 130 tysięcy dzieci.

Napisz komentarz

You don't have permission to register