f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Lidl i Disney z nową maskotkową akcją!

Koniec wakacji w Lidlu oznacza start nowej maskotkowej akcię. Tym razem przygotowanej wspólnie z Disneyem, co oznacza, że zdobyć w niej można maskotki z najpopularniejszych bajek najbardziej znanego studia filmowego na świecie. Wystarczy zebrać 20 specjalnych pieczątek i gotowe – maskotka jest twoja!

Do Lidla po maskotkę Disney’a

W specjalnej ofercie Lidla i Disneya do zdobycia są następujące zabawki: Lew Simba (Król Lew), Renifer Sven (Kraina Lodu), Pies Pluto (Teraz Miki), Królik Tuptuś (Bambi), Kosmita Stich (Lilo i Stich) i Świnka Pua (Vaina). Każdą z nich możemy otrzymać za zaledwie 1 grosz po zebraniu 20 pieczątek, które dostaje się za zakupy spełniające następujące warunki: 

  • ich łączna wartość wynosi minimum 50 zł (1 naklejka), jeśli zapłacimy wielokrotność kwoty minimalnej, wówczas liczba przysługujących naklejek będzie wyższa (100-149,99 zł – 2 naklejki, 150-199,99 zł – 3 naklejki, 200 – 249,99 zł – 4 naklejki),
  • w koszyku znajdzie się co najmniej jedno warzywo lub jeden owoc. 

Czas? Od 30 sierpnia do 24 października lub wcześniejszego wyczerpania puli maskotek. Innymi słowy – nie ma na co czekać!

Z Lidlem i Disneyem poznasz supermoce warzyw i owoców

Głównym aspektem akcji Lidla i Disneya nie są jednak maskotki, lecz propagowanie zdrowego stylu odżywiania wśród najmłodszych. Postaci z najpopularniejszych bajek zachęcają do jedzenia warzyw i owoców oraz poznawania ich witaminowych supermocy. W ten sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym, dzieci mogą utrwalać zdrowe nawyki, a także przekonywać się do jedzenia produktów, które pozornie nie są dla nich atrakcyjne. 

Jeszcze więcej zabawy!

Ciekawym dodatkiem do akcji są łamigłówki i kolorowanki z bohaterami Disneya, które można pobrać na stronie lidl.pl, oraz dostępne w tym samym miejscu przepisy na warzywne i owocowe dania przygotowane z myślą o maluchach. Właśnie dlatego każdy, kto szuka sposobu na to, jak zachęcić dzieci do zdrowego jedzenia, powinien w najbliższym czasie udać się na zakupy do Lidla!

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register