f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Przygotuj się na święta z kalendarzem adwentowym Hebe

Jedna z najpopularniejszych sieci drogerii przygotowała trwającą aż do świąt specjalną akcję promocyjną – internetowy kalendarz adwentowy Hebe. Akcja promocyjna składać będzie się z wielu okazji, które pozwolą zaopatrzyć się w potrzebne produkty, najlepsze kosmetyki czy po prostu sprawić komuś unikalny, a zarazem praktyczny prezent.

Codziennie nowa promocja w Hebe

Atrakcyjność nowej oferty Hebe polega głównie na tym, że promocje, które zaczęły się 1 grudnia, zmieniają się każdego dnia. Tak jak w klasycznym kalendarzu codziennie otwieramy jedno okienko i sprawdzamy niespodziankę, tak Hebe proponuje specjalną ofertę promocyjną każdego dnia aż do 24 grudnia.

Kalendarz znajdziecie na stronie internetowej drogerii. Tam też sprawdzicie aktualną promocję oraz te proponowane przez sieć we wcześniejsze dni. Poza kalendarzem na stronie umieszczono też zegar odliczający czas do końca trwającej promocji.

Najlepsze marki w Hebe

Ofertą promocyjną drogerii objęte zostały najbardziej znane marki. Dotychczas w kalendarzu adwentowym Hebe znalazły się kosmetyki naturalne, pielęgnacyjne, kolorówka oraz dermokosmetyki takich producentów jak:

  • Makeup Revolution (zniżka: 50%),
  • Feel Free (zniżka: 40%),
  • Lierac (zniżka: 30%),
  • Bioderma (zniżka: 40%),
  • Eveline (zniżka: 50%).

Warto śledzić kalendarz i wypatrywać kosmetycznych perełek. W kolejnych dniach grudnia można spodziewać się nowych atrakcyjnych promocji.

Poza nowościami dotyczącymi oferty zniżkowej Hebe na stronie internetowej sieci trafimy na wiele inspiracji i pomysłów prezentowych, które można wykorzystać już przy okazji zbliżających się świąt. Hebe przedstawia najlepsze propozycje na upominek dla niej, dla niego, a nawet dla dzieci w różnych cenach i wariantach, w formie specjalnych, przedświątecznych poradników.

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register