f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

H&M i Klarna łączą siły. Kup i zapłać za 30 dni

Sieć H&M przygotowała nową usługę dla swoich klientów. Dzięki współpracy z platformą Klarna za zakupy w jej sklepie internetowym można zapłacić po 30 dniach. 

Klarna - jak to działa?

Czym tak w ogóle jest Klarna? To nic innego, jak platforma do odraczania płatności, która 16 lat temu wystartowała na rynku szwedzkim. Aktualnie na całym świecie ma ponad 90 milionów użytkowników, a jej wartość szacuje się na 45,7 miliarda dolarów. Do Polski weszła w sierpniu 2021 r., zaczynając od współpracy z siecią H&M. Co ciekawe, współzałożycielem Klarny, który pełni obecnie funkcję CEO spółki, jest pochodzący z Polski Sebastian Siemiątkowski. 

Sposób działania Klarny jest w zasadzie identyczny, jak w przypadku innych dostępnych w Polsce platform do odraczania płatności, np. Twisto czy PayPo. Robiąc zakupy online, wystarczy wybrać opcję „Klarna” jako metodę płatności, a za zakupy zapłacimy dopiero po 30 dniach. Oczywiście płatność można zrealizować wcześniej lub po prostu zaplanować ją w aplikacji mobilnej Klarna. Warto też pamiętać, że ta metoda jest dostępna wyłącznie dla klientów, którzy należą do H&M Club, czyli programu lojalnościowego sieci.

H&M i Klarna - kupuj, testuj, zwracaj

Przesunięcie płatności na późniejszy termin jest opłacalne nie tylko ze względów finansowych. Korzystając z tej opcji, klienci zyskują też możliwość przetasowania zakupionych produktów, a następnie – jeżeli wywołają niezadowolenie – zainicjowania zwrotu z poziomu aplikacji mobilnej Klarna, którą można pobrać z AppStore i Google Play. Rzecz jasna w momencie zgłoszenia chęci oddania towaru płatność zostanie automatycznie wstrzymana. 

Należy także pamiętać, że każda transakcja realizowana poprzez Klarnę, jest zatwierdzana po wcześniejszym uzyskaniu autoryzacji polegającej m.in. na sprawdzeniu zdolności kredytowej i historii wcześniejszych płatności kupującego. W przypadku problemów z uzyskaniem autoryzacji Klarna zachęca do kontaktu ze swoim biurem obsługi klienta. 

Więcej informacji na temat platformy oraz jej współpracy z siecią H&M można znaleźć na stronie internetowej klarna.com.

Post tags:
Napisz komentarz

You don't have permission to register