f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Amazon Prime w Polsce. 5 powodów, dla których warto wykupić usługę

Usługa Amazon Prime wreszcie dostępna w Polsce. Nieco ponad pół roku po uruchomieniu w naszym kraju platformy sprzedażowej amazon.pl globalny gigant zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę o usługę abonamentową, która oferuje dostęp do wielu atrakcji. Podpowiadamy, dlaczego warto ją wykupić.

Co oferuje Amazon Prime?

Najciekawsze opcje, które znajdują się w bogatym katalogu Amazon Prime, to:

  • Darmowa dostawa zakupów z amazon.pl

Opcja bardzo podobna do Allegro Smart z tą różnicą, że nieobłożona minimalną wartością zamówienia. Innymi słowy – każdy, kto z Amazon Primie, nie płaci za zakupy z amazon.pl bez względu na to, co i za ile kupuje. Krótszy jest też czas oczekiwania na zamówienie, które do nabywcy może trafić nawet na następny dzień. 

  1. Darmowy dostęp do Prime Video

Prime Video to filmowa platforma streamingowa Amazona, będąca realną konkurencją dla Netfliksa czy HGBO GO. Miesięczny abonament wynosi 25,99 zł. Użytkownicy Amazon Prime zyskują do niej dostęp bez dodatkowych opłat, co – biorąc pod uwagę bogatą bazę filmów i seriali – jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem. 

  1. Darmowy dostęp do Prime Gaming

Prime Gaming to platforma skierowana do fanów gier wideo. Użytkownicy co miesiąc otrzymują zestaw darmowych gier, które są na stałe przypisane do konta w serwisie Steam, GOG lub innym obsługującym gry w wersji na komputer. Dodatkowo Prime Gaming oferuje dostęp do pakietu cyfrowych przedmiotów na konsole, PC i smartfony, oraz darmową subskrypcję kanału na Twitch.tv, platformie do streamowania gier. 

  1. Oferty promocyjne w sklepie Amazon

Krótko mówiąc – użytkownicy Amazon Prime mogą liczyć na liczne zniżki i promocje na amazon.pl, a także na wcześniejszy dostęp do wyprzedaży organizowanych w ramach Prime Day, czyli corocznego święta wyprzedaży. 

Amazon Prime w Polsce - jaka cena?

Cena to 5 powód, dla którego warto wykupić Amazon Prime. Miesięczny abonament, który jest odnawiany automatycznie, wynosi 10,99 zł, co raczej nie jest wygórowaną kwotą. Niemniej, ta kwota i tak wypada blado przy promocji, którą Amazon przygotował z okazji wejścia nowej usługi do Polski. W jej ramach za 12-miesięczny dostęp do Amazon Prime kosztuje tylko 49 zł. Dodatkowo, bez względu na to, którą opcję wybierzemy, dostaniemy 30-dniowy darmowy okres próbny. 

Płatności za usługę Amazon Prime dokonuje się przy użyciu karty debetowej, kredytowej lub prepaid Visa i MasterCard. Dodatkowe informacje na temat nowej oferty można znaleźć na stronie internetowej amazon.pl

Napisz komentarz

You don't have permission to register